AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Tutorialul Saptamanii
Ultimele subiecte
» Ce ascultati cand va dati cu tancul?
Overheat offline LAN Event EmptyMier Aug 06, 2014 6:50 am Scris de Vanguard_RO

» T62A Stronk Tenk, best tenk in ze game!
Overheat offline LAN Event EmptyLun Aug 04, 2014 6:28 am Scris de Vanguard_RO

» Grind pentru FV4202
Overheat offline LAN Event EmptySam Aug 02, 2014 6:16 pm Scris de Vanguard_RO

» T 57 ....6 kills and Tanchist de top, Calibru greu, Insigna de merit «As»
Overheat offline LAN Event EmptyMar Iul 29, 2014 8:38 am Scris de spparow

» bat ace din spot
Overheat offline LAN Event EmptySam Iul 19, 2014 5:38 am Scris de Vanguard_RO

» FUN CUP -BACK TO YOUR ROOTS 2
Overheat offline LAN Event EmptyMar Iul 15, 2014 12:59 pm Scris de POPEY05

» D1BS vs OMNI
Overheat offline LAN Event EmptyMier Iun 11, 2014 3:36 am Scris de alex_bv

» RHM make the game :)
Overheat offline LAN Event EmptyJoi Mai 29, 2014 12:46 pm Scris de spparow

» bat mobility
Overheat offline LAN Event EmptyMier Mai 28, 2014 8:43 am Scris de dodolicus

Subiectele cele mai vizionate
Cum devin membru D1BS?
Analiza eficienta D1BS
cred ca s-au depasit niste limite
Ce ascultati cand va dati cu tancul?
Funny pics
"Eroii nu mor niciodata"Gheorghe Cojocea, fost Leutnant in Wermacht
Recrutari - tragere de maneca
D1BS vs OMNI
Tancul vostru de suflet ;)
bat ace din spot
Top postatori
fetter
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
Vanguard_RO
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
Nahrmer
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
Kalamity
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
Necros007
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
pokerleader
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
Tavix23
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
makena
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
dodolicus
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 
Donoharm
Overheat offline LAN Event I_vote_lcapOverheat offline LAN Event I_voting_barOverheat offline LAN Event I_vote_rcap 

Distribuiți
 

 Overheat offline LAN Event

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
fetter
Level 10
Level 10
fetter

Numarul mesajelor : 209
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/09/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyLun Feb 18, 2013 3:29 am

Vino la primul mare eveniment românesc de gaming din 2013 - LANpocalypse! Vei avea parte de două zile de LAN Party cu acces gratuit, cinci competiții, energizante Red Bull din partea casei și sute de premii pentru gamerii prezenți.

Ce este LANpocalypse?

LANpocalypse este un eveniment de gaming al cărui scop este să ofere o doză de distracție gamerilor români. Acest lucru se va întâmpla prin intermediul unor concursuri organizate pe parcursul celor două zile de desfășurare a LANpocalypse.

Sună foarte tare! Când are loc evenimentul?

Evenimentul se va desfășura pe parcursul a două zile, în weekend-ul 23-24 Februarie 2013.

Unde?

Facultatea de Matematică și Informatică din Universitatea din București (Piața Universității). Urci la etajul 3 și e imposibil să nu ne vezi.

Există o taxă de participare?

Participarea la LANpocalypse este complet gratuită iar înscrierea se realizează în cadrul acestei pagini web prin completarea formularelor care te interesează.

În ce jocuri se vor purta războaiele?

Îți vei putea demonstra măiestria și talentul în World of Tanks, Team Fortress 2, FlatOut și Heroes of Newerth.

Mai mult decât atât, pentru pasionații de racing vom avea și un concurs de Formula 1 organizat pe două simulatoare Playseat Red Bull Racing.

Iar pentru cei ce vor să experimenteze atmosfera clasică de LAN Party de pe calculatorul propriu, vom avea o zonă de LAN Party Ad-hoc în care îți vei putea monta propriul laptop pentru a te distra alături de alți gameri dornici de duelări virtuale în jocuri alese de voi. În această arie nu vor exista învingători sau învinși, ci pură distracție old-school!

Super! Ziceați ceva de niște premii?

Da, vom avea literalmente sute de premii atât pentru câștigătorii celor cinci competiții cât și pentru cei mulți "trași la sorți" dintre spectatorii și participanții la secțiunea Ad-Hoc. Ai șansa să pleci acasă cu una din edițiile standard sau de colecție ale celor mai noi jocuri, cu articole promoționale oferite de Bitdefender, cu un tur al Studioului Ubisoft România și cu multe alte premii.

Wow! Există alte lucruri pe care ar trebui să le știu?

Vom avea muuulte doze de energizant pentru un LAN Party cu aripi!
Sus In jos
fetter
Level 10
Level 10
fetter

Numarul mesajelor : 209
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/09/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyLun Feb 18, 2013 3:30 am

Pentru a putea inscrie echipa D1BS, am nevoie de la fiecare dintre voi de datele de contact in formatul urmator:

Cristi Negrea, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], M, 33


Evenimentul va avea loc sambata urmatoare la Universitatea Bucuresti.
Sus In jos
chuao
Level 1
Level 1
chuao

Numarul mesajelor : 18
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/09/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyLun Feb 18, 2013 3:58 am

Badoiu Andrei-Daniel, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], M, 27


Ultima editare efectuata de catre chuao in Mier Feb 20, 2013 4:14 am, editata de 1 ori
Sus In jos
darius05
Level 0
Level 0
darius05

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyMar Feb 19, 2013 2:05 am

Claudiu Catuneanu,ccatuneanu@gmail.com,M,35
Sus In jos
Pushki
Level 0
Level 0
Pushki

Numarul mesajelor : 4
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/02/2013

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyMar Feb 19, 2013 5:53 am

Vreau sa stiu si eu mai multe detalii despre cum se va desfasura concursul de wot: vom juca cu conturile noastre sau cu orice tanc?
Sus In jos
fetter
Level 10
Level 10
fetter

Numarul mesajelor : 209
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/09/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyMar Feb 19, 2013 6:04 am

Pushki a scris:
Vreau sa stiu si eu mai multe detalii despre cum se va desfasura concursul de wot: vom juca cu conturile noastre sau cu orice tanc?

Conturile personale Smile
Sus In jos
Tavix23
Level 4
Level 4
Tavix23

Numarul mesajelor : 44
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 4
Data de inscriere : 03/11/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyMar Feb 19, 2013 2:49 pm

Niculescu Octavian-Gabriel, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], M, 24
Sus In jos
chuao
Level 1
Level 1
chuao

Numarul mesajelor : 18
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/09/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Regulament + premii   Overheat offline LAN Event EmptyMier Feb 20, 2013 4:08 am

REGULAMENT WORLD OF TANKS
LANPOCALYPSE FEBRUARIE 2013
● Dimensiunea echipei: 7 membri + pana la 4 rezerve. Echipa trebuie sa fie inregistrata si acceptata inainte de a
putea juca.
Limita este de tier VIII.
● Punctele totale de tier pentru o echipa nu trebuie sa depaseasca 42 de puncte, in caz ca un membru al echipei lipseste, din totalul punctelor de tier se reduce un punct per jucator lipsa.
● Fiecare jucator poate juca doar intr-o echipa intr-un singur campionat sau intr-o singura cupa.
● Odata ce o echipa s-a creat, aceasta nu isi poate schimba numele (aveti mare grija la alegerea numelui)
● Numele echipelor si ale jucatorilor trebuie sa nu incalce normele de numire ale wargaming.net; oricare echipa care incalca aceste reguli va fi descalificata sau nu va fi acceptata.
● Folosirea tancurilor si a consumabilelor premium este permisa, este permisa si folosirea munitiei premium.
● Echipele au 10 minute la dispozitie inainte de timpul de start alocat pentru a intra in lobby.
● Fiecare batalie dureaza 10 minute
● Pentru a castiga jocul, echipa trebuie sa distruga toate tancurile inamice sau sa captureze baza.
● Echipa invingatoare se va decide din trei meciuri. In finala, echipa castigatoare va trebui sa invinga in 3 din 5 meciuri.
● Punctele de spawn pentru toate meciurile vor fi alocate automat de sistem.
● Este interzisă folosirea oricăror moduri pentru joc.
● Meciurile pot fi rejucate numai in cazul in care intervin probleme tehnice.
● Modul de joc din concurs este Encounter.
● Primele meciuri vor fi jucate peharta El Halluf. Celelalte meciuri vor avea loc pe urmatoarea selectie de harti:Ensk, Himmelsdorf, Malinovka, Murovanka, Ruinberg,Sand River, Siegfried Line, Steppes
● Hartile vor fi alese cu ajutorul site-ului Random.org
Membrii fiecarei echipe sunt obligati sa vina cu propriile lor conturi de WoT
Valoarea totala a premiilor este de 200.000 de gold. Fiecare participant la concurs va primi un Closed Beta Key pentru World of Warplanes.

Premiile se vor da echipelor de pe locurile 1, 2 si 3 după cum urmează:
Locul 1: 119.000 gold (17.000 gold/persoană)
Locul 2: 49.000 gold (7.000 gold/persoană)
Locul 3: 31.500 gold (4.500gold/persoană)
Sus In jos
catalinri
Level 0
Level 0
catalinri

Numarul mesajelor : 8
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/10/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyMier Feb 20, 2013 2:54 pm

Ionut-Catalin Raileanu, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], M 35
Sus In jos
Adistul
Level 0
Level 0
Adistul

Numarul mesajelor : 8
Varsta : 51
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/11/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyJoi Feb 21, 2013 3:28 pm

Adrian Stoica, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], M, 41: WOT-nickname: Adistul
Sus In jos
chuao
Level 1
Level 1
chuao

Numarul mesajelor : 18
Mustrari :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Warninguri :
Overheat offline LAN Event Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Overheat offline LAN Event Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/09/2012

Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event EmptyLun Feb 25, 2013 1:26 am

Ce demersuri trebuie facute pentru a intra in posesia pozelor ? Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat




Overheat offline LAN Event Empty
MesajSubiect: Re: Overheat offline LAN Event   Overheat offline LAN Event Empty

Sus In jos
 

Overheat offline LAN Event

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
D1BS :: Recycle Bin :: Recycle Bin-