AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Tutorialul Saptamanii
Ultimele subiecte
» Ce ascultati cand va dati cu tancul?
Cum devin membru D1BS? EmptyMier Aug 06, 2014 6:50 am Scris de Vanguard_RO

» T62A Stronk Tenk, best tenk in ze game!
Cum devin membru D1BS? EmptyLun Aug 04, 2014 6:28 am Scris de Vanguard_RO

» Grind pentru FV4202
Cum devin membru D1BS? EmptySam Aug 02, 2014 6:16 pm Scris de Vanguard_RO

» T 57 ....6 kills and Tanchist de top, Calibru greu, Insigna de merit «As»
Cum devin membru D1BS? EmptyMar Iul 29, 2014 8:38 am Scris de spparow

» bat ace din spot
Cum devin membru D1BS? EmptySam Iul 19, 2014 5:38 am Scris de Vanguard_RO

» FUN CUP -BACK TO YOUR ROOTS 2
Cum devin membru D1BS? EmptyMar Iul 15, 2014 12:59 pm Scris de POPEY05

» D1BS vs OMNI
Cum devin membru D1BS? EmptyMier Iun 11, 2014 3:36 am Scris de alex_bv

» RHM make the game :)
Cum devin membru D1BS? EmptyJoi Mai 29, 2014 12:46 pm Scris de spparow

» bat mobility
Cum devin membru D1BS? EmptyMier Mai 28, 2014 8:43 am Scris de dodolicus

Subiectele cele mai vizionate
Cum devin membru D1BS?
Analiza eficienta D1BS
cred ca s-au depasit niste limite
Ce ascultati cand va dati cu tancul?
Funny pics
"Eroii nu mor niciodata"Gheorghe Cojocea, fost Leutnant in Wermacht
Recrutari - tragere de maneca
D1BS vs OMNI
Tancul vostru de suflet ;)
bat ace din spot
Top postatori
fetter
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
Vanguard_RO
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
Nahrmer
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
Kalamity
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
Necros007
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
pokerleader
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
Tavix23
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
makena
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
dodolicus
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 
Donoharm
Cum devin membru D1BS? I_vote_lcapCum devin membru D1BS? I_voting_barCum devin membru D1BS? I_vote_rcap 

Distribuiți
 

 Cum devin membru D1BS?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
fetter
Level 10
Level 10
fetter

Numarul mesajelor : 209
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Mustrari :
Cum devin membru D1BS? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum devin membru D1BS? Right_bar_bleue

Warninguri :
Cum devin membru D1BS? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum devin membru D1BS? Right_bar_bleue

Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/09/2012

Cum devin membru D1BS? Empty
MesajSubiect: Cum devin membru D1BS?   Cum devin membru D1BS? EmptyLun Oct 08, 2012 3:29 am

D1BS este un clan casual. Scopul nostru este de a avea un mediu placut si linistit de joc. Pentru a deveni membru al clanului nostru un jucator trebuie sa cunoasca si sa aplice Regulamentul Clanului, sa aiba minim 3 tancuri de tier 10 utile in Clan Wars, sa aiba minim 100 batalii cu fiecare tanc tier 10, sa aiba o eficienta wn8 minim 1.200, si minim 18 ani.

Pentru a aplica folositi pagina de internet WoT: http://worldoftanks.eu/community/clans/500007462-D1BS/#wot&mt_order_by=date





Regulament D1BS

Un membru D1BS:


1) Nu trebuie sa intrebuinteze limbaj injurios sau vulgar de orice natura, atat in cadrul clanului, in relatia cu camarazii de clan cat si in luptele individuale (random)! Este regula de baza si poate atrage eliminarea din clan!

2) Sa inteleaga ca acesta este un joc si suntem aici pentru a ne distra. Daca incepem sa ne enervam motivatia se schimba si jocul isi pierde sensul. Jucatorii ce nu se pot stapani sau controla nu sunt admisi sau vor fi exclusi in cazul abaterilor repetate.

3) In cadrul clanului atitudinea trebuie sa fie prietenoasa in tot timpul si rabdatoare cu cei mai noi sau mai mici ca statut. Atitudini sfidatoare, superioare, sau nepasatoare nu sunt de dorit si nici tolerate. Trebuie sa ne respectam si sa ne ajutam intre noi in permanenta. Unitatea de clan este foarte importanta!

4) In cazul noilor intrati, chiar daca sunt jucatori cu experienta mare, este de preferat sa astepte pana se familiriarizeaza cu colegii mai vechi si prin rezultatele obtinute in tc sau individuale sa castige respectul celorlalti mai inainte de a incerca sa impuna teorii, strategii sau opinii. In modul acesta se vor evita tensiuni intre mebri mai vechi si cei mai noi. Respectul fata de vechimea in clan este si el foarte important. Perioada de acomodare este de o luna calendaristica.

5) Prezenta si implicarea din partea membrilor este foarte importanta. Chiar daca suntem cu totii ocupati cu scoala sau serviciile, daca am decis sa ne implicam, trebuie sa o facem al un nivel care sa justifice prezenta noastra in clan. Prezenta la TC-uri sau in TT-uri este foarte importanta. Prezenta pe forum si pe facebook de asemenea! Cumunicarea intre membri clanului este foate importanta si incurajam relatiile personale de prietenie precum si impartirea de detalii personale generale. Secretomania, atitudinile rezervate sau retinerile in comunicare nu pot ajuta la crearea unei atmosfere destinse, prietenesti, colegiale.

6) Daca apar disensiuni sau diferente de opinie, acestea trebuie tratate fara violenta verbala sau incercari de impunere personala. Avem o structura ierarhica, si comandantul, adjunctul sau diplomatul pot media astfel de situatii in asa mod incat sa nu se ajunga la conflicte.

PS: Toate aplicatiile sunt analizate si procesate de catre recrutorii clanului. Daca indepliniti conditiile si aplicati, nu inseamna ca veti fi acceptati. Exista o procedura de acceptare in cadrul clanului.


Ultima editare efectuata de catre fetter in Lun Aug 04, 2014 2:55 am, editata de 1 ori
Sus In jos
 

Cum devin membru D1BS?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» D1BS Facebook
» D1BS vs OMNI
» Analiza eficienta D1BS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
D1BS :: Aplicatie de recrutare-